Wierność i oddanie. Jak sprawić by związek dwojga przetrwał długie lata [wideo]

Dział Promocji 18-07-2022, 16:40
Artykuł
Wydawnictwo Esprit

Wydawnictwo Esprit oraz Parafia Bożego Ciała w Krakowie serdecznie zapraszają na wyjątkowe spotkanie z ks. Piotrem Glasem oraz dr. Jackiem Pulikowskim. Temat spotkania to „URATUJMY Katolicką RODZINĘ”. Ksiądz Piotr Glas, ceniony rekolekcjonista i były egzorcysta, wraz z Jackiem Pulikowskim, doradcą rodzinnym, przypomną nam jaka jest prawdziwa wartość rodziny i z jakimi niebezpieczeństwami musi się ona dziś mierzyć.

Spotkanie „Uratujmy Katolicką Rodzinę” organizowane jest w szczególnym czasie – w roku poświęconym Rodzinie.   Ksiądz Piotr Glas w raz z Jackiem Pulikowskim na co dzień apelują do małżeństw i ludzi młodych, aby podjęli konkretne kroki w celu obrony wartości chrześcijańskich w rodzinach. Żyjemy w czasie, w którym świat chce nam zaproponować relacje rodzinopodobne, małżeństwa przeżywają głębokie kryzysy spowodowane brakiem otwartości na życie oraz wiarę, podważana jest tożsamość kobiety i mężczyzny, a młodzi ludzie coraz rzadziej decydują się na zawarcie związku sakramentalnego. 
 
Co możemy zrobić w obliczu ataków? Jak uchronić świętość rodziny?  Jaki jest plan ratunkowy? O tym usłyszycie już 23 Lipca w Krakowie! 
 
SZCZEGÓŁY WYDARZENIA: 
Bazylika Bożego Ciała w Krakowie
ul. Bożego Ciała 26
 
18:00 – wspólna Msza Święta w intencji rodzin 
19:00 – konferencja ks. Piotra Glasa oraz dr. Jacka Pulikowskiego 
 
WSTĘP WOLNY !!! 
 
Szczegóły wydarzenia na Facebooku oraz na stronie wydawnictwa Esprit

Źródło: Wydawnictwo Esprit

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy