„W punkt”. Ks. prof. Oko: Jak na Sycylii rządzi mafia, tak w Kościele katolickim rządzi lawendowa mafia

Fot.: Twitter/@OnetWiadomosci

Gościem Katarzyny Gójskiej był ks. prof. Dariusz Oko. Rozmowa dotyczyła m.in. wyroku niemieckiego sądu oraz tzw. lawendowej mafii w Kościele katolickim, dopuszczającej się przestępstw seksualnych.

- Jeśli nie zapłacę grzywny, będę musiał odbyć 4 miesiące więzienia. To wysoka kara za jeden artykuł naukowy, zważywszy na to, że większość esesmanów z Auschwitz nie odsiedziała ani jednego dnia - powiedział ks. Oko. 

Gość TV Republika został skazany przez sąd w Kolonii za „podżeganie do nienawiści”. Chodzi o artykuł naukowy w czasopiśmie "Thelogisches", który omawia działania wewnątrzkościelnej zorganizowanej grupy przestępczej, połączonej z praktykami homoseksualnymi. Kara wynosi 4800 euro lub 120 dni więzienia.

Ksiądz profesor powiedział, że dostał list od biskupa z Ukrainy, w którym nadawca wyraża ból i smutek z powodu sytuacji, jaka spotkała polskiego kapłana, a także wsparcie. 

Co warte podkreślenia, sąd został wezwany do reakcji na artykuł autorstwa ks. Oko i 90-letniego kapłana przez innego niemieckiego księdza. Mowa o Wolfgangu Rothe, który zwany jest, jak mówi Oko, jest „homoseksualnym Lutrem” - udziela m.in. ślubów homoseksualnych, był zamieszany w seks-skandale w seminariach duchowych, słynie z pociągu do alkoholu i kpi z papieża Franciszka

- Ksiądz Rothe jest wspaniałym przykładem lawendowej mafii, a artykuł, za który mam iść do więzienia to tylko część mojej książki - powiedział ks. Oko. Jego zdaniem, podobnie jak na Sycylii rządzi mafia, tak w Kościele katolickim rządzi lawendowa mafia

- Większość biskupów z USA jest homoseksualna, oni popierają się wzajemnie i chronią - dodał Oko. 

- W Kościele jest bardzo dobre stanowisko na temat homoseksualizmu, natomiast z ich realizacja jest o wiele gorzej. Szacuje się, że połowa amerykańskich duchownych jest homoseksualna - stwierdził gość Katarzyny Gójskiej. 

- Papież Franciszek jest okłamywany jak Jan Paweł II na temat seksualnych predatorów takich jak kardynał McCarrick - powiedział ks. Oko, wymieniając także inne przypadki wysoko postawionych członków lawendowej mafii, którzy manipulowali ojcem świętym. 

- Jeśli się manipuluje papieżem - to jest zbrodnia, a oni się tego dopuszczają - zaznaczył gość TV Republika. 

- Należę do osób, które wiedzą najwięcej na temat zła w Kościele, bo spływają do mnie informacje z całego świata, ale jednocześnie Kościół jest najlepszym, co mamy. Oprócz grzeszników, mamy też największych świętych - dodał. 

- Kościół jest tak wspaniały, że nawet grzechy księży, biskupów i kardynałów go nie zniszczą. Trzymajmy się Pana Jezusa i Matki Bożej, a wszystko będzie dobrze. Pan Bóg jest większy od wszystkich grzeszników tego świata - podsumował optymistycznie ks. prof. Dariusz Oko. 

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy