Tekst, za który Niemcy skazali księdza Oko już jutro w kioskach z „Gazetą Polską”!
W najnowszym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska” (dostępnym od środy 4 sierpnia) polecamy przedruk artykułu ks. prof. Dariusza Oko, traktującego mafii homoseksualnej w Kościele katolickim, za który autor został skazany przez niemiecki sąd.
W najnowszym wydaniu „Gazety Polskiej”:
„O konieczności ograniczania klik homoseksualnych w Kościele” - artykuł naukowy autorstwa ks. prof. Dariusza Oko, pierwotnie opublikowany w piśmie „Teologisches”. Sąd w Kolonii uznał, że ks. Oko w ten sposób „podżegał do nienawiści” i skazał go na 4800 euro grzywny bądź 120 dni aresztu.
„Prokurator nie może decydować o tym, co drukuje się w gazecie” - wywiad Tomasza Sakiewicza z nowym Rzecznikiem Praw Obywatelskich prof. Marcinem Wiąckiem.
„Donos i morderstwo dla kariery. Sprawa Zbigniewa Safjana” - Piotr Lisiewicz rozmawia z prof. Andrzejem Nowakiem o mrocznej przeszłości ojca sędziego TSUE Marka Safjana.
„Tata Maty i miliony od Trzaskowskiego” - Grzegorz Wierzchołowski o związkach prof. Marcina Matczaka, znanego z ataków na PiS partnera jednej z największych kancelarii prawnych z warszawskim ratuszem.
„Zbrodnie z lat 80. muszą zostać osądzone. Ofiary czekają na sprawiedliwość” - rozmowa Katarzyny Gójskiej z dr. Karolem Nawrockim, prezesem Instytutu Pamięci Narodowej.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Polacy protestują przeciwko nielegalnej migracji. Matecki ostrzega przed prowokacjami, wspomina Marsz Niepodległości
Karolina Gilon w emocjonalnym wyznaniu: "Kocham rodzinę, ale nie chcę rezygnować z siebie". Polsat odsunął ją z programu!
Tusk i Bodnar wykorzystują swoją władzę do prześladowań politycznych. Ziobro: mogą zlecić zatrzymanie każdego z nas
Najnowsze

UJAWNIAMY: Dziurawa „Tarcza Wschód” – Lubelszczyzna bez obiecanej ochrony pod rządami koalicji 13 grudnia

Agnieszka i Grzegorz Hyży świętują rocznicę w Toskanii. „Chciałoby się zatrzymać czas…”

Sikorski dąży do konfliktu z Węgrami. Lewandowski pyta, czemu jest tak wyrozumiały dla Niemiec

Polacy protestują przeciwko nielegalnej migracji. Matecki ostrzega przed prowokacjami, wspomina Marsz Niepodległości
