Strzelanina w USA. Sprawca popełnił samobójstwo
W domu mieszkalnym w miejscowości Bastrop, w stanie Teksas doszło do strzelaniny. Wiadomo, że sprawca zabił trzy osoby, a następnie popełnił samobójstwo. Policja poinformowała, że nie żyje mężczyzna, dwie kobiety i dziecko. Przyczyny tragedii nie są jeszcze znane, sprawę bada policja.
Jedna z sąsiadek powiedziała, że usłyszała strzały, a następnie zobaczyła na zewnątrz cztery ciała.
Bastrop to niewielka miejscowość, która liczy 7500 osób.
statesman.com, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Matecki o „niezależności” audytora w swojej sprawie: To wygląda jak polityczne zlecenie
Zełenski nie przyjedzie do Gdańska. Przydacz: wystawił Tuska na pośmiewisko
O bezpieczeństwie i współpracy gospodarczej rozmawia prezydent w Turcji