Awaria sytemu informatycznego. Delta Air Lines uziemiła swoje samoloty
Nie tylko na terenie Stanów Zjednoczonych, ale na całym świecie. Amerykańskie linie lotnicze Delta Air Lines poinformowały dzisiaj rano swoich pasażerów, że ze względu na awarię sieci informatycznej uziemiono wszystkie samoloty.
Mamy awarię naszych systemów. Mamy nadzieję, że nie potrwa ona długo" – poinformował dzisiaj przewoźnik na Twitterze. Jak zapewnia Delta Air Lines awaria nie jest poważna i nad uporaniem się z problemem zmaga się sztab pracowników.
W związku z uziemieniem samolotów, tysiące pasażerów oczekuje na lotniskach na całym świecie, spóźniając się tym samym na kolejne loty przesiadkowe. Linia lotnicza uruchomiła możliwość zrezygnowania z zakupionych biletów. Nie wiadomo, co z pasażerami, którzy ze względu na opóźnienia nie zdążyli na kolejny samolot.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Kuczyński zaatakował prezydenta Nawrockiego. Porównał go do "bakterii", uznał za "szkodnika" i "dywersanta"
Polska głosem regionu w G20. Marcin Przydacz: Jesteśmy tu reprezentantem całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej
Najnowsze
Polska głosem regionu w G20. Marcin Przydacz: Jesteśmy tu reprezentantem całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej
Trafiony – zatopiony! Rosyjski okręt podwodny wyleciał w powietrze
"Mecenas dla Maluszka". Ordo Iuris pomoże dzieciom znaleźć szczęśliwy dom
Doniesienia o rozwodzie, a potem taki wpis. Baron zdradził, jak się czuje
Zakochana Paulina Smaszcz publikuje kolejne zdjęcie z ukochanym! Duński biznesmen skradł jej serce.
Przemysław Wipler komentuje wyciek danych szefa BBN Sławomira Cenckiewicza: klasyczna gra teczkami