Strzelanina w Raszynie. Trwa obława
Jak poinformowała mł. asp. Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji, kierowca usiłował staranować funkcjonariuszy, którzy po tej próbie oddali strzały w jego kierunku. Gdy uciekł, rozpoczęli obławę.
– Policjanci z jednego z wydziałów kryminalnych oddali strzały w kierunku pojazdu, który chciał staranować funkcjonariuszy - poinformowała mł. asp. Marta Gierlicka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Kierowca zaczął uciekać, po kilku metrach porzucił samochód i dalej uciekał pieszo.
Trwa obława. – Kierowcy szukają policjanci z garnizonu stołecznego, śmigłowiec policyjny, sprowadzono też psy tropiące – przekazała policjantka.
Najnowsze
Polacy ze lwowskiej Pogoni składają życzenia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Udział Pary Prezydenckiej w obchodach Święta Narodowego Trzeciego Maja
Dzień 3 maja to także święto Najświętszej Marii Panny Królowej Polski. W tym roku było jednak inaczej