Pierwszy polski golfista weźmie udział w igrzyskach olimpijskich. Adrian Meronk pojedzie do Tokio
Adrian Meronk został pierwszym w historii polskim golfistą, który weźmie udział w igrzyskach olimpijskich. Zawodnik z Wrocławia weźmie udział w turnieju w Tokio, który odbędzie się w dniach 29 lipca - 1 sierpnia.
Adrian Meronk był pierwszym Polakiem w golfowym Wielkim Szlemie (po dwóch rundach na US Open nie awansował do finału) obecnie zajmuje w tej klasyfikacji 47. miejsce, więc daje mu to kwalifikację do rywalizacji w Tokio.
Męski turniej olimpijski rozegrany zostanie na polu Kasumigaseki Country Club w Japonii między 29 lipca a 1 sierpnia.
Igrzyska w Tokio odbędą się w dniach 23 lipca - 8 sierpnia.
polskieradio24.pl
Komentarze
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź