Pierwszy polski golfista weźmie udział w igrzyskach olimpijskich. Adrian Meronk pojedzie do Tokio
Adrian Meronk został pierwszym w historii polskim golfistą, który weźmie udział w igrzyskach olimpijskich. Zawodnik z Wrocławia weźmie udział w turnieju w Tokio, który odbędzie się w dniach 29 lipca - 1 sierpnia.
Adrian Meronk był pierwszym Polakiem w golfowym Wielkim Szlemie (po dwóch rundach na US Open nie awansował do finału) obecnie zajmuje w tej klasyfikacji 47. miejsce, więc daje mu to kwalifikację do rywalizacji w Tokio.
Męski turniej olimpijski rozegrany zostanie na polu Kasumigaseki Country Club w Japonii między 29 lipca a 1 sierpnia.
Igrzyska w Tokio odbędą się w dniach 23 lipca - 8 sierpnia.
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”
Kuźmiuk: Zełenski przekroczył czerwoną linię, to są szalone decyzje