PKN ORLEN przedłuża umowę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej [wideo]
PKN ORLEN przedłuża umowę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Reprezentacje Polski zarówno kobiet, jak i mężczyzn w siatkówkę przez kolejne cztery lata będą mogły liczyć na wsparcie Koncernu. Tym samym najcenniejsza polska marka – ORLEN – dalej będzie towarzyszyć zawodnikom i kibicom podczas najważniejszych wydarzeń siatkarskich w kraju i za granicą. PKN ORLEN wspierał reprezentację mężczyzn w siatkówce m.in. podczas zakończonych właśnie Mistrzostw Świata. Ze świeżo upieczonymi wicemistrzami świata spotkał się Daniel Obajtek, Prezes Zarządu Koncernu.
Zakończony w niedzielę turniej po raz kolejny potwierdził, że Polacy kochają siatkówkę. Podczas każdego meczu biało-czerwonych hale w Katowicach i Gliwicach były wypełnione do ostatniego miejsca, a doping polskich kibiców ponownie był tematem dyskusji mediów na całym świecie.Trzy finały mistrzostw świata z rzędu i trzy medale. Od lat gramy razem z @PolskaSiatkowka i właśnie przedłużyliśmy naszą współpracę do kolejnych mistrzostw. #Gangłysego jesteście najlepsi, dziękujemy!🇵🇱 pic.twitter.com/pce8MD2SUI
— Daniel Obajtek (@DanielObajtek) September 13, 2022
Koncern pozostanie sponsorem Reprezentacji Kobiet i Mężczyzn wszystkich kategorii wiekowych w piłce siatkowej, plażowej i halowej do końca 2026 roku. Na przełomie września i października br., reprezentacja kobiet zmierzy się w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Polsce i Holandii. Najlepsze zawodniczki będą rywalizować m.in. w halach w Gdańsku, Gliwicach i Łodzi podczas 40 spotkań.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Czy rzekome wykroczenia drogowe stały się pretekstem do skazania działacza prolife? Ordo Iuris składa apelację
Fani oburzeni po koncercie Kazika w Zielonej Górze. Muzyk najpierw przeprasza, potem się wycofuje
Sójka krytykuje rząd Tuska za oszczędzanie na zdrowiu Polaków: to są cięcia na pacjentach