Rząd USA zamierza upublicznić dokumenty ws. UFO. Zobacz nagranie

Artykuł
Czy poznamy prawdę o UFO? (zdj. ilustracyjne)
Pixabay/Peter-Lomas

Mogą latać z prędkością ponad 17 Machów, poruszają się z przyspieszeniem 700 g, zawracają w miejscu. Rząd Stanów Zjednoczonych zamierza upublicznić informacje dotyczące prawdziwych przypadków obserwacji UFO. Zdaniem Luisa Elizondo — byłego szefa Zaawansowanego Programu Rozpoznawania Zagrożeń Powietrznych (ang. Advanced Aerospace Threat Identification Program, AATIP) — jest to najwyższy czas.

Jak powiedział Elizondo w rozmowie z „The Post”, w czerwcu ma zostać opublikowany materiał opisujący niezwykłe obserwacje obiektów pojawiających się na naszym niebie.

- Myślę, że rząd wreszcie uznał „rzeczywistość” niezidentyfikowanych fenomenów powietrznych (ang. unidentified aerial phnomenaUAP) - powiedział Elizondo i dodał, że „wszyscy oczekują odpowiedzi i gotowi są zadawać trudne pytania”.

Zjawiska, których nie potrafimy wyjaśnić

Były szef instytucji mieszczącej się na owianym tajemnicą piątym piętrze bloku C Pentagonu przypomniał, że obserwowano UFO poruszające się z prędkością ponad 17 tys. km/h i zdolne do wykonywania natychmiastowych zwrotów. Jak zaznaczył, taki manewr, przy tej prędkości, wymagałby obszaru wielkości połowy stanu Ohio w przypadku najbardziej zaawansowanych samolotów.

Dodał również, że niektóre z tych obiektów potrafiły latać na wysokości 15 metrów nad ziemią, czy 24 km, a nawet zanurzać się pod wodą bez widocznej utraty wydajności. Elizondo mówił również o UFO poruszających się z przyspieszeniem 700 g, co kilkadziesiąt razy przekracza możliwości naszych samolotów.

UFO interesuje się naszą technologią jądrową

Elizondo zaznaczył, że „istnieje wyraźna korelacja między obserwacjami UAP a naszą technologią nuklearną. Istnieją absolutne dowody, że UAP są aktywnie zainteresowane naszą technologią jądrową” - dodał.

Zobacz nagranie. Marynarka USA potwierdziła jego prawdziwość.

Źródło: foxnews.com

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy