To już pewne! Amerykańskie wojsko potwierdza: nagrania z UFO autentyczne! [WIDEO]

Artykuł
US Navy

Marynarka wojenna USA potwierdziła CNN autentyczność filmów przedstawiających niezidentyfikowane jednostki latające, które opublikowała firma To The Stars Academy of Arts & Sciences. Nagrania przedstawiają kuliste obiekty.

Filmy zostały opublikowane na przełomie 2017 i 2018 roku, przez firmę zajmującą się promowaniem nauki. Autentyczność nagrań została potwierdzona dopiero w środę. - To niezidentyfikowane fenomeny powietrzne - powiedział CNN rzecznik US Navy Joe Gradisher.

 

Obiekty zostały nagrane przez system naprowadzania na podczerwień. 

Pierwsze z nagrań pochodzi z 2004 roku i dotyczy tzw. "incydentu USS Nimitz". Krążownik USS Princeton przez dwa tygodnie obserwował na radarze tajemniczy samolot. 14 listopada poleciały to zbadać dwa samoloty F-18 z lotniskowca Nimitz. Po przybyciu na miejsce piloci zobaczyli okrąg wzburzonej wody "wielkości Boeinga 737" z falami, pianą i czymś, co znajdowało się tuż pod powierzchnią wody. Następnie mieli zobaczyć obiekt 15 metrów nad wodą. Pilot jednego z samolotów i pasażer drugiego z nich opisywali go jako "długi na 9-14 metrów biały jasny Tic Tac bez widocznych skrzydeł, ogona, okien, silnika i wydechu".

Źródło: polsatnews.pl, CNN, media

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy