„Republika po południu". Lenz: Zawsze były próby dyskredytowania osób związanych z polityką

Zapraszamy
Fot. pexels/ Tima Miroshnichenko

Gośćmi programu byli: Jan Mosiński (PiS) i Tomasz Lenz (PO), a także senator Jan Filip Libicki (PSL). Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Jan Mosiński przypomniał, że niejawne posiedzenie Sejmu dotyczyło cyberataków. Dodał, że to, co się wydarzyło jest początkiem próby skłócenia polityków w Polsce.

- Podczas niejawnego posiedzenia Sejmu mówiono o tym, że nastąpił cyberatak na Polskę - poinformował.

- Ten cyberatak i wejście na skrzynki polskich polityków, to początek próby skłócenia środowiska politycznego w naszym kraju - dodał.

Tomasz Lenz przyznał, że każdy, kto ma kompromitujące rzeczy na swoich prywatnych skrzynkach pocztowych, może być ofiarą cyberataku.

- Jeśli ktoś posiadał jakieś kompromitujące rzeczy na swoich prywatnych skrzynkach, to naturalnie może obawiać się cyberataków - powiedział.

Lenz dodał, że zawsze były próby dyskredytowania osób związanych z polityką.

- Warto jednak pamiętać, że kompromitujące materiały może fabrykować każdy. Nie trzeba do tego hakować maili. Nie zapminajmy również o tym, że próby fabrykowania dokumentów i dyskredytowania osób związanych z polityką były zawsze - przyznał.

Jan Mosiński podczas kolejnego meczu biało-czerwonych liczy na bramkę Lewandowskiego oraz Krychowiaka.

- Wszystko jest w głowie. To kwestia tego, jak wszystko poukłada trener. Niech pierwsza bramkę strzeli Lewandowski, a drugą w ostatnich minutach Krychowiak. Wierzę w naszych chłopaków - powiedział.

Tomasz Lenz przyznał, że liczy na dobry mecz reprezentacji Polski.

- Oglądałem oba mecze. Rozgrywki z Hiszpanią były bardzo ciekawe. Liczę na to, że drużyna się skonsoliduje i pokaże dobry futbol. Nigdy nie zostawiam swojej drużyny - przyznał.

Jan Filip Libicki przyznał, ze nie oglądał wcześniejszych meczów reprezentacji.

- To będzie pierwszy mecz reprezentacji, który zobaczę podczas Euro 2020. Życzę nam, abyśmy wyszli z grupy - powiedział.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy