Prezes Kaczyński dla „Gazety Polskiej”. Dwa fronty wojny hybrydowej - na granicy i w Warszawie

Artykuł
Kaczyński: Są dwa fronty wojny hybrydowej: na granicy i w Warszawie
Fot. PAP/Radek Pietruszka

W środowym wydaniu tygodnika Gazeta Polska ukaże się obszerny wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. - Są dwa fronty wojny hybrydowej: na granicy i w Warszawie. Mamy do czynienia z wieloetapową akcją rosyjską wymierzoną w Rzeczpospolitą i w nasz region - mówi Gazecie Polskiej prezes PiS.

- Są dwa fronty wojny hybrydowej: na granicy i w Warszawie. Mamy do czynienia z wieloetapową akcją rosyjską wymierzoną w Rzeczpospolitą i w nasz region - mówi „Gazecie Polskiej” Jarosław Kaczyński

- Agresorzy zapewne na to liczyli. Gdyby reakcja w Polsce była inna, gdyby w tej sprawie panowała jedność i współpraca, ta operacja miałaby zupełnie inny przebieg. Uformowanie się takich dwóch frontów zachęciło Łukaszenkę i Putina do eskalacji i wzmocnienia ataku - dodaje prezes PiS.

- Opozycja zdefiniowała się jako totalna, czyli odrzucająca reguły demokracji, uznającą wyłącznie siebie za jedyną możliwą i legalną władzę. Konsekwencją takiego określenia jest działanie w każdej sprawie przeciwko wybranej w demokratycznych wyborach większości. Totalność wepchnęła ich we wspieranie agresji przeciwko Polsce. Nie liczę niestety na otrzeźwienie ze strony tych ludzi. Ale bez względu na to co robili, robią i co robić będą nasza determinacja nie zmieni się. Granice Rzeczpospolitej Polskiej są święte. Koniec. Kropka - kwituje Kaczyński.

Pełen tekst wywiadu z prezesem PiS ukaże się w najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska” w najbliższą środę. 

 

 

Źródło: niezależna.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy