Pożar w Nowej Białej. Papież: Jednoczę się w modlitwie z poszkodowanymi
Papież Franciszek zwrócił się do Polaków. Przyznał, że jednoczy się w modlitwie z poszkodowanymi w pożarze w Nowej Białej.
Franciszek, podczas środowej audiencji generalnej w Watykanie, prosił o solidarność z osobami, które straciły swoje domy i gospodarstwa.
- Drodzy bracia i siostry, jednoczę się w modlitwie z tymi, którzy w minioną sobotę w Nowej Białej zostali doświadczeni przez wielki pożar - powiedział.
Papież poprosił o łaskę umocnienia i ludzkiej solidarności.
- Dzięki Bogu, nie było ofiar śmiertelnych. Prośmy o łaskę pocieszenia, umocnienia i ludzkiej solidarności dla tych, którzy stracili domy i gospodarstwa - powiedział.
- Wszystkim wam, tu obecnym, i waszym najbliższym życzę spokojnego lata, przeżywanego w obecności Boga, w Duchu Świętym - dodał.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
płk. Kozłowski z apelem do Tuska: jak najszybciej oficerowie kontrwywiadu muszą odwiedzić Siemoniaka
Ogromna skala nadużyć władzy! Poznaliśmy raport Komisji do spraw Naruszeń Niezawisłości Sędziów i Asesorów w Polsce
Najnowsze
płk. Kozłowski z apelem do Tuska: jak najszybciej oficerowie kontrwywiadu muszą odwiedzić Siemoniaka
Leśkiewicz: cztery artykuły, cztery nieprawdy. Mocna reakcja Kancelarii Prezydenta na teksty "Wyborczej"
Bezprawie na każdym kroku. Jak z tego wyjść?
,,Robią ludziom wodę z mózgu'' Samorządy są zdesperowane, budżet LEŻY