Powrót króla. Ronaldo znów na Old Trafford

Artykuł
Cristiano Ronaldo zostanie graczem Manchesteru United
Fot. The United Stand News/Mark Thompson/Getty Images

Wszystko jest już jasne. Cristiano Ronaldo zostanie graczem Manchesteru United. Portugalski gwiazdor na Old Trafford wraca po 12 latach, pełnych zarówno indywidualnych, jak i drużynowych sukcesów.

Po kilku dniach medialnych spekulacji, znamy dalsze losy Cristiano Ronaldo. Portugalski napastnik po trzech latach spędzonych w Juventusie wróci do Manchesteru United, w którym zaczynał karierę w futbolu na najwyższym poziomie. 

„Czerwone diabły” ogłosiły, że klub doszedł do porozumienia z drużyną z Turynu w sprawie ponownych przenosin Ronaldo do angielskiego klubu.

Co ciekawe, większość kibiców i dziennikarzy spodziewała się, że Ronaldo dołączy do lokalnego rywala United - Manchesteru City

Na Old Trafford Portugalczyk grał w latach 2003-2009 i stał się tam legendą. Z „Czerwonymi diabłami” trzykrotnie wygrywał mistrzostwo Anglii, dwukrotnie Puchar Ligi angielskiej, raz Puchar Anglii i raz Tarczę Wspólnoty. Ponadto, Ronaldo w barwach United triumfował w Lidze Mistrzów UEFA oraz klubowych mistrzostwach świata. 

 

 

Źródło: Twitter/Manchester United

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy