Waldemar Kraska: w szpitalach ponad 10 tys. pacjentów z COVID-19
– W szpitalach przebywa 10 221 pacjentów z COVID-19; w ciągu ostatniej doby przyjęto 433 nowych chorych – przekazał wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.
– Czwarta fala zaczyna przyspieszać – powiedział Kraska w Polski Radiu. – Wyraźnie się to przedstawia w liczbie przyjmowanych pacjentów zakażonych COVID-19 do polskich szpitali – dodał.
Poinformował, że w ciągu ostatniej doby przyjęto do szpitali 433 nowych chorych z COVID-19. – W tej chwili przebywa w szpitalach 10 221 pacjentów zakażonych koronawirusem – mówił Kraska.
W niedzielę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 12 493 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Z kolei czwartkowe, piątkowe i sobotnie dane potwierdzały ponad 15 tys. nowych zakażeń COVID-19.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Ważny podpis prezydenta pod nowelizacją ustawy, która wspiera aktywizację osób z niepełnosprawnościami
Niepokojące dane napływają z polskiej gospodarki. Kolejny miesiąc ze wzrostem bezrobocia
Pracownicy sądów, ograbieni przez rząd Tuska protestowali w Sejmie