WSTYD! Arłukowicz bezczelnie wykorzystuje niepełnosprawną dziewczynkę do politycznej gry

Minister zdrowia z czasów Platformy Obywatelskiej Bartosz Arlukowicz postanowił wykorzystać niepełnosprawną dziewczynkę do prowadzenia politycznej gry! Internauci nie kryją oburzenia skandalicznym wpisem na Twitterze. Gdzie jest granica przyzwoitości?
– Moja pacjentka! Ewa. Spotkana w Maszewie. Wie, że trzeba walczyć o konstytucje - napisał na Twitterze - napisał na Twitterze Bartosz Arłukowicz.
Internauci są oburzeni zachowaniem polityka, który próbując żerować na ludzkim instynktach próbuje zbić kapitał polityczny. Arłukowicz postanowił włączyć do swojej politycznej gry (pod pretekstem znanym jako obrona konstytucji) chorą dziewczynkę.
Moja pacjentka! Ewa. Spotkana w Maszewie Wie, że trzeba walczyć o #Konstytucja #BezKonstytucjiNieJade pic.twitter.com/tnayCRlYIY
— Bartosz Arlukowicz (@Arlukowicz) 10 sierpnia 2018
Polecamy Poranek Radia
Wiadomości
Najnowsze

Piotr Duda krytykuje decyzję rządu ws. minimalnego wynagrodzenia: to powrót do antypracowniczej polityki

Kolorowy zawijaniec – tradycja w nowoczesnym wydaniu

Ziobro krytykuje Żurka za nielegalne odwołanie kilkudziesięciu prezesów sądów: tak właśnie wygląda mafijne państwo

Niemcy: Rozpoczęło się spotkanie prezydentów Nawrockiego i Steinmeiera
