Tragedia w Warszawie. Mężczyzna wypadł z okna szpitala
41-letni mężczyzna wypadł z okna w szpitalu MSWiA w Warszawie. Mimo reanimacji nie udało się go uratować. Policja wstępnie wyklucza udział osób trzecich, ale szczegółowe okoliczności nie są znane.
Mężczyzna wypadł przez okno Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA wczoraj po godz. 22. Nie udało się go uratować.
Pacjent został przywieziony do szpitala po próbie samobójczej. Prawdopodobnie podjął kolejną i wyskoczył przez okno.
Śledztwo trwa.
media
Komentarze
Najnowsze
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"
Karambol na S3. Cztery auta zderzyły się pod Pyrzycami, droga w kierunku Szczecina zablokowana
UWAGA pasażerowie! Ruch pociągów na odcinku Modlin-Legionowo wstrzymany