Telewizja Republika zanotowała najwyższy tygodniowy udział w historii nadawania. Umocniła swoją wysoką pozycję wśród stacji informacyjnych, ale nie tylko...
Serwis Wirtualne Media pokazał zestawienie oglądalności 20 stacji telewizyjnych w Polsce. TV Republika odnotowała największy wzrost i umocniła swoją pozycję na miejscu szóstym. Zanotowała przy tym najwyższy tygodniowy udział stacji w historii nadawania.
Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, liderem zestawienia oglądalności polskich stacji telewizyjnych pozostaje TVP1. Jej udział w zeszłym tygodniu wyniósł 7,80 proc. Stacja zanotowała jednak spory spadek, bo aż o 2,91 pkt. proc.
Drugie miejsce zajął Polsat, który miał 6,98 proc. udziału (spadek o 0,22 proc.). Podium zamyka TVN24. Udział stacji w zeszłym tygodniu wyniósł 6,71 proc. i poprawił się o 0,05 pkt. proc.
Kolejna pozycja przypadła TVN-owi. Wynik kanału wzrósł o 0,23 pkt. proc. do 6,12 proc. Czołową piątkę uzupełnia TVP2 z 5,92 proc. udziału. Tu również niewielki wzrost – o 0,31 pkt. proc.).
Rekordowy tydzień zanotowała TV Republika. Umocniła się na szóstym miejscu z wynikiem 5,33 proc., o 1,42 proc. wyższym. Jednocześnie jest to najwyższy tygodniowy udział stacji w historii nadawania.
12. lokatę zajął Polsat News, a dopiero na 15. miejscu znalazło się TVP Info.
21 czerwca, podczas posiedzenia Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, zdecydowano w sprawie dwóch miejsc na ósmym multipleksie. Decyzją Rady, przyznano je Telewizji Republika Tomasza Sakiewicza oraz telewizji wPolsce24, związanej z braćmi Karnowskimi.
Obecnie TV Republika można oglądać na kanale 51 na MUX-8.
Polecamy Nasze programy
Wiadomości
Najnowsze
CBA zatrzymała byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Tomasza K.
X Dzień Patrioty w Krakowie! 8 grudnia dowiemy się, kto w tym roku dostanie nagrodę Kazimierza Odnowiciela
Miller przestrzega: kandydat PiS może wygrać wybory prezydenckie. "To byłby dla mnie dramat", mówi były aparatczyk PZPR
W Polsce rodzi się coraz więcej dzieci bez polskiego obywatelstwa