Prezes Fundacji "L" o akcji #WeźWolneOdRaka"
Gościem Aleksandra Wierzejskiego w programie "Polska na dzień dobry" był dziś prezes Fundacji "L" Sebastian Jaworowski. Tematem rozmowy była akcja #WeźWolneOdRaka".
#PolskaNaDzieńDobry | Sebastian #Jaworowski: Dopiero za rok czy dwa dotknie nas obecna sytuacja związana z profilaktyką nowotworów w Polsce. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika (@RepublikaTV) November 12, 2020
#PolskaNaDzieńDobry | Sebastian #Jaworowski: Mobilizujemy pracodawców by dawali dodatkowy dzień wolny na badania profilaktyczne. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika (@RepublikaTV) November 12, 2020
#PolskaNaDzieńDobry | Sebastian #Jaworowski: Każdy moment i każda możliwość ratowania życia ludzkiego jest dobra. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika (@RepublikaTV) November 12, 2020
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
„To tłumaczenie nie jest przekonujące”. Kaleta o reakcji Trzaskowskiego na sygnały ze szpitala
Cenzura podczas sesji Rady Warszawy. Posłowi Glińskiemu wyłączono mikrofon
Nożownik zaatakował w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju. Wśród rannych personel medyczny