Policja zatrzymała doradcę rządu
Doradca w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa generał Marek A. został zatrzymany w Słubicach w województwie lubuskim. Zdaniem prokuratury, przywłaszczył sobie cudzy portfel.
Gen. Marek A. usłyszał od prokuratury zarzut przywłaszczenia portfela. Do zdarzenia miało dojść we wtorek w hotelu w Słubicach.
Doradza rządu przyznał się do winy, ale jednocześnie nie potrafi wyjaśnić, dlaczego wziął cudzy portfel.
Portfel miał należeć do obywatela Niemiec i były w nim tylko drobne pieniądze. Zdarzenie zarejestrował hotelowy monitoring.
Sprawca wraz z prokuratorem ustalili już wysokość kary, która wyniesie półtora tysiąca złotych grzywny. Taką propozycję będzie zawierał akt oskarżenia, który trafi do sądu w Słubicach.
Najnowsze
Z samego etatu ciężko wyżyć - coraz więcej pracowników szuka dodatkowej pracy
Bartkowiak: tysiące Polaków na Lubelszczyźnie nie wiedziało co się dzieje
HIT DNIA
Trwa mecz Valletta FC – Raków Częstochowa. Oglądaj w Republice Plus i na YouTube