Dewastacja nagrobków na cmentarzu w Skępem! Policja szuka sprawców
W nocy z piątku na sobotę na cmentarzu parafialnym w miejscowości Skępe w województwie kujawsko-pomorskim doszło do dewastacji około 30 nagrobków. Policja poszukuje sprawców tego bulwersującego wandalizmu.
Jak informuje „Gazeta Pomorska”, o zniszczeniu nagrobków na rzymskokatolickim cmentarzu policja została zawiadomiona dziś rano. Zdewastowanych zostało około 30 nagrobków, potłuczone zostały płyty nagrobne, poprzewracano znicze oraz wazony z kwiatami. Wiadomo, że do aktów wandalizmu doszło w różnych częściach parafialnego cmentarza.
Policja poszukuje sprawców a także świadków, którzy pomogliby ustalić dokładne okoliczności zdarzenia.
Najnowsze
Żukowska (Lewica) wyśmiewa Kropiwnickiego (KO): jesteś z dalekiego województwa
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"