AFERA! Posłanka PO wynajmuje mieszkanie służbowe od... swojego zięcia
Posłanka PO od początku kadencji wynajmuje służbowe mieszkanie w Warszawie od swojego zięcia. Kosztowało to dotychczas ok. 100 tys. zł.
Bożena Kamińska to jedna z czołowych posłanek Platformy Obywatelskiej. Pochodzi z Gołdapi, ale mandat do Sejmu zdobyła na Podlasiu. Obecnie to jej druga kadencja. Od 12 listopada 2015 r. Kamińska otrzymuje z Sejmu ryczałt na wynajem mieszkania w Warszawie. Miesięcznie to 2,5 tys. zł brutto. Do końca 2016 r. dodatek dla posłów na mieszkanie wynosił 2,2 tys. zł. Kwota ta była równoznaczna z wysokością kosztów zakwaterowania parlamentarzysty w domu poselskim. Kamińska, podobie jak inni posłowie, którzy otrzymują dodatek mieszkaniowy, od początku kadencji dostała na ten cel ponad 100 tys. zł...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SPRAWIE! CZYTAJ DZISIEJSZĄ "GAZETĘ POLSKĄ CODZIENNIE"
Autor: PN
Najnowsze
Gliński alarmuje ws. działań Cienkowskiej: likwidują Instytut Dziedzictwa Solidarności
Matecki o „niezależności” audytora w swojej sprawie: To wygląda jak polityczne zlecenie
Zełenski nie przyjedzie do Gdańska. Przydacz: wystawił Tuska na pośmiewisko