12 tys. policjantów zabezpieczy ŚDM
Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk poinformował w TVP Info, że niemal 12 tysięcy policjantów będzie zabezpieczać nadchodzące Światowe Dni Młodzieży.
Komendant powiedział, że jeśli chodzi o schemat dowodzenia i zarządzania, to służby wzorują się na tym, co działo się w Warszawie podczas szczytu NATO. – Wiodąca rola policji w zapewnieniu bezpieczeństwa sprawdziła się świetnie. Wydaje mi się, że jest to dobry wzór. On też funkcjonował podczas Euro 2012. Jestem przekonany, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do zabezpieczenia tych uroczystości – ocenił nadinsp. Szymczyk.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:
TVP Info, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata
Szef BBN przestawia plany wizyty w USA. Wraca kwestia Nuclear Sharing
"Pogonimy razem tę bandę aferzystów". Ważny apel Cieszyńskiego do sygnalistów