Nietrzeźwa trafiła na komisariat. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie jej śmierci
Prokuratura Okręgowa w Radomiu prowadzi śledztwo ws. śmierci kobiety w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych na komisariacie policji w Pionkach k. Radomia. 46-latka trafiła tam po tym, jak zatrzymano ją za jazdę pod wpływem alkoholu. Zmarła na drugi dzień.
Jak poinformowała w poniedziałek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu Agnieszka Borkowska, śledztwo zostało wszczęte w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Magdaleny M. 6 października 2021 r. w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych (PdOZ) na komisariacie policji w Pionkach.
Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że we wtorek około godz. 23.50 na trasie S7 na wysokości Młodocina k. Radomia doszło do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwej kierującej Magdaleny M. Dzień później, w środę ok. godz. 18.45, w trakcie pobytu w PdOZ, 46-latka zmarła.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Salon III RP krytykuje Żurka. Tłumaczenie? "Filmik jest robiony z przymrużeniem oka"
Przez Tuska Polacy tracą zaufanie do służb! Groźne konsekwencje dla państwa
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Tomasz Sakiewicz z ostrymi pytaniami do Tuska! "Może zwoła pan tajne posiedzenie Sejmu"