Litwa wydaliła dwóch białoruskich dyplomatów. MSZ: Nie dziękuję i do widzenia
Litwa wydaliła dwóch białoruskich dyplomatów. Według Ministerstwa Spraw Zagranicznych ich działania nie były zgodne ze statusem dyplomatycznym.
- Jest to gest solidarności z Łotwą - poinformował Gabrielius Landsbergis, który jest ministrem spraw zagranicznych Litwy.
Wcześniej dyplomaci z Łotwy zostali wydaleni z Białorusi.
- Nie dziękuję i do widzenia - dodał Landsbergis.
Two BY intelligence officers working under the diplomatic cover were asked to leave Lithuania. No thank you and goodbye.
— Gabrielius Landsbergis (@GLandsbergis) May 28, 2021
pr24
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem