Litwa wydaliła dwóch białoruskich dyplomatów. MSZ: Nie dziękuję i do widzenia
Litwa wydaliła dwóch białoruskich dyplomatów. Według Ministerstwa Spraw Zagranicznych ich działania nie były zgodne ze statusem dyplomatycznym.
- Jest to gest solidarności z Łotwą - poinformował Gabrielius Landsbergis, który jest ministrem spraw zagranicznych Litwy.
Wcześniej dyplomaci z Łotwy zostali wydaleni z Białorusi.
- Nie dziękuję i do widzenia - dodał Landsbergis.
Two BY intelligence officers working under the diplomatic cover were asked to leave Lithuania. No thank you and goodbye.
— Gabrielius Landsbergis (@GLandsbergis) May 28, 2021
pr24
Komentarze
Najnowsze
Tylko 32 proc. badanych popiera rząd. Aż 42 proc. Polaków jest z niego niezadowolonych
Szpital Południowy - oczko w głowie prezydenta Warszawy
W Rzymie odbędzie się modlitewne czuwanie przed wręczeniem paliuszy nowym metropolitom