Euro 2020. Polacy są już w Hiszpanii. Jutro kolejny mecz biało-czerwonych

Artykuł
23 czerwca Polacy zagrają w Sankt Petersburgu ze Szwecją
Fot. twitter/LaczyNasPilka

Jakub Kwiatkowski, który jest team menedżerem biało-czerwonych poinformował, że wszystkie wyniki na COVID-19 przeprowadzone w polskiej kadrze, przed sobotnim meczem Euro 2020 z Hiszpanią, dały wynik negatywny. Popołudniu piłkarze wylecieli do Sewilli.

Polska kadra przeszła testy na obecność koronawirusa przed podróżą z Gdańska do Hiszpanii ze względu na procedury UEFA. Zgodnie z nimi wyniki badań muszą być jak najbardziej aktualne.

- Wyniki u każdego są negatywne. Jeżeli chodzi o kontuzje, wszyscy piłkarze, z wyjątkiem Łukasza Fabiańskiego, są zdrowi - przekazał przed wylotem Jakub Kwiatkowski.

Do Hiszpanii udała się cała kadra, łącznie z bramkarzem West Ham United.

- Ruszamy do Hiszpanii! Przed nami trudna misja, ale z Wami możemy wszystko! - poinformował na Twitterze profil Łączy nas piłka.

O 19:15 odbędzie się wideokonferencja z selekcjonerem Paulo Sousą oraz Kamilem Glikiem. Później piłkarze rozpoczną trening.

Jutrzejszy mecz w Sewilli rozpocznie się o 21:00. Nie wystąpi w nim Grzegorz Krychowiak. Wszystko ze względu na dwie żółte kartki (w konsekwencji czerwoną), które zdobył w przegranym 1:2 meczu ze Słowacją w Sankt Petersburgu.

banner_euro_750x200_v2_00237_670_08_670_03

Źródło: LaczyNasPilka

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy