Euro 2020. Fabiański: Jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę fajny wynik.

Artykuł
Łukasz Fabiański
Fot. Flickr/Marcin Kalita

– Jako drużyna reprezentujemy ogromną jakość. Jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę fajny wynik – powiedział Łukasz Fabiański podczas konferencji prasowej w Opalenicy.

Podopieczni Paolo Sousy zremisowali w spotkaniu towarzyskim z Rosją, a 8 czerwca zagrają z Islandią. Łukasz Fabiański na konferencji prasowej odpowiadał na pytania o nastroje w kadrze.

36-letni bramlarz nie będzie podstawowym zawodnikiem kadry podczas mistrzostw. Paulo Sousa zapowiedział, że w meczu ze Słowacją zagra Wojciech Szczęsny. Fabiański powiedział, że przyjął tę decyzję ze spokojem.

Mówiąc o swoich planach, piłkarz zapewnił, że nie myśli aktualnie o wycofaniu się z piłki. – Na takie rozważania przyjdzie czas. Choć jestem najstarszym zawodnikiem czuję się dobrze fizycznie i mentalnie – powiedział.

– W roku 2006 roku byłem w zupełnie innym miejscu w porównaniu do dziś. Moja pozycja w reprezentacji jest ugruntowana, z uwagi na doświadczenie. Nieustająco czuję ogromną radość z tego, co robię, i mam dużą motywację, żeby walczyć o lepszą pozycję – mówił Łukasz Fabiański.

– Jako drużyna reprezentujemy ogromną jakość. Jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę fajny wynik – uznał piłkarz.

Źródło: Portal TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy