Awaria wodociągów w Warszawie. Kilkadziesiąt budynków zostało odciętych od wody

Artykuł
pexels.com/@nithin-pa

Do awarii na Mokotowie, gdzie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji po godz. 10 uporało się z problemem. Natomiast na Bemowie 26 budynków, w tym przedszkola nadal nie mają dostępu do wody.

Mieszkańcy dwudziestu pięciopiętrowych budynków oraz pracownicy przedszkoli i lokali usługowych uległy awarii na Mokotowie zostali pozbawieni dostępu do wody. Dotyczy to ulic Wołoskiej i Dąbrowskiego.

W dalszym ciągu natomiast trwa usuwanie awarii na Bemowie w rejonie ul. Kontuszowej. Tam wyłączenie obejmuje 26 budynków piętrowych i firmę. W związku z awarią służby przy Kontuszowej 10 podstawiły beczkowóz.

MPWiK poinformowało także o awarii w Piastowie, w rejonie ul. Dąbrowskiego. Wyłączenie obejmuje tam sześć piętrowych budynków.

Zgłoszenia o awariach można kierować mailowo: [email protected], za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem https://www.mpwik.com.pl/view/zglos-awarie-lub-reklamacje oraz telefonicznie: nr infolinii 22 445 50 00 (poniedziałek-piątek, od 7 do 15) lub przez całą dobę pod bezpłatny numer 994.

Źródło: polskie radio 24

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy