Warszawa: Część mieszkańców nie ma wody. Podstawiono beczkowozy

Artykuł
Nasi pracownicy robią, co w ich mocy, by przerwy w dostawach trwały jak najkrócej – zapewnia MPWiK
Fot. Unsplash/Sasikan Ulevik

Awarie w dostawach wody w trzech warszawskich dzielnicach: na Ursynowie, Mokotowie i w Ursusie.

Na Ursynowie awaria jest przy ul. Bażanciej. Wyłączenie wody obejmuje 22 budynki jednorodzinne i dwie firmy. Beczkowóz podstawiony jest przy numerze 49. Na Mokotowie wody nie ma przy ul. Bukietowej. Wyłączenie obejmuje pięć budynków 8-piętrowych, cztery budynki 3-piętrowe, jeden budynek 4-piętrowy oraz cztery punkty handlowo-usługowe. Beczkowóz podstawiony jest przy numerze 7.

W Ursusie wody nie ma przy ul. Jagiełły, a wyłączenie obejmuje dwa budynki jednorodzinne. W tej dzielnicy wody nie także przy ul. II Armii Wojska Polskiego i wyłączenie obejmuje 50 budynków jednorodzinnych.

Ekipy MPWiK wspierane przez wykonawców zewnętrznych pracują obecnie w różnych punktach nad usuwaniem awarii wodociągowych. –Zależy nam na możliwie jak najszybszym przywracaniu zasilania w wodę i nasi pracownicy robią wszystko co w ich mocy, by przerwy w dostawach trwały jak najkrócej – zapewnił Marek Smółka, rzecznik prasowy MPWiK.

Jak przypomina MPWiK, zgłoszenia o awariach można kierować mailowo: [email protected], za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem https://www.mpwik.com.pl/view/zglos-awarie-lub-reklamacje oraz telefonicznie: nr infolinii 22 445 50 00 (poniedziałek-piątek 7:00 - 15:00) lub przez całą dobę pod bezpłatny numer 994.

Źródło: RDC/PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy