Poszukiwany właściciel prezentu. Koperta z pieniędzmi czeka na adresata

Artykuł
Mężczyzna, który znalazł kopertę, do tej pory, sam próbował znaleźć jej właściciela
Fot. Pexels/John-Mark Smith, pomorska.policja

Mieszkaniec Słupska znalazł kopertę z prezentem świątecznym, która najprawdopodobniej miała trafić do Pana Mateusza. Uczciwy mężczyzna postanowił zawiadomić o tym policję. Trwają poszukiwania adresata.

Na Komisariat Policji w Słupsku przyszedł 65-letni mieszkaniec miasta, który 5 kwietnia około 21:40 znalazł kopertę z zawartością 300 zł. Mężczyzna znalazł ją na ścieżce rowerowej w kierunku miejscowości Głobino.

Jej właścicielem najprawdopodobniej pan Mateusz, któremu tata z okazji świąt wielkanocnych chciał podarować pieniądze. Świadczy o tym zamieszczony na kopercie napis: „MATEUSZ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2021 300 ZŁ - 28.03.2021 TATA”

Słupszczanin, który znalazł tę kopertę, wcześniej sam próbował odnaleźć jej właściciela. Jednak okazało się to bezskuteczne, dlatego przyniósł ją na Policję.

Funkcjonariusze ze Słupska proszą o kontakt nadawcę, adresata bądź osoby, które mogą pomóc w realizacji przekazania świątecznej przesyłki.

Proszą, by kontaktować się z dyżurnym Komisariatu I w Słupsku pod nr tel: 47 742 05 25 lub z dzielnicowymi: asp. Agnieszka Jaruszewska tel: 571 335 097, asp. Paweł Otowicz tel: 571 335 095

Źródło: pomorska.policja

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy