Policjanci odnaleźli poszukiwanego 11-latka. Zatrzymali trzy osoby

Artykuł
Trzy osoby zostały zatrzymane
Fot. policja.pl

Od momentu otrzymania informacji o oddaleniu się małoletniego z miejsca zamieszkania, w jego poszukiwania zaangażowano służby prewencyjne, kryminalne oraz policyjnych specjalistów w zakresie poszukiwań osób.

Priorytetem było jak najszybsze odnalezienie chłopca. Po publikacji informacji o poszukiwaniach 11-latka do policjantów wpływały różnego rodzaju wiadomości, każda była weryfikowana, ale nie miały one bezpośredniego wpływu na skutek poszukiwań.

Chłopca odnaleźli policjanci w jednym z mieszkań na terenie miasta. Dziecko całe i zdrowe trafiło do placówki opiekuńczej, w której decyzją sądu powinien przebywać.

Do odnalezienia chłopca przyczyniła się współpraca policjantów z wrocławskiego komisariatu na Starym Mieście, pionu kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu i funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, którzy działając w tej sprawie, zatrzymali trzy osoby podejrzewane o związek z tym zdarzeniem. Ich związek ze sprawą pozbawienia wolności nastolatka jest teraz sprawdzany przez policjantów z Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto i prokuraturę.

Źródło: wroclaw.policja.gov.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy