Pałka: Widać pracę Kamińskiego w przemówieniu Kopacz. Było zaskakująco dobre

Artykuł
Telewizja Republika

Michał Kamiński wykonał z Ewą Kopacz ten sam manewr, który, będąc w PiS-ie, zrobił z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Powtórzył schemat przerabiania słabości na zalety Przemówienie pani premier zaskakująco dobre – mówił na antenie Telewizji Republika Piotr Pałka, komentując wystąpienie premier na dzisiejszej konwencji Platformy Obywatelskiej.

– Widać tu gigantyczną pracę spin doktorów, przemówienie Ewy Kopacz było dobrze napisane, z wyczuciem – podkreślał dziennikarz portalu rebelya.pl.

Zaznaczył również, że w tonie Platformy Obywatelskiej pojawiło się coś nowego – „Ewa Kopacz zapowiedziała nowe otwarcie”.

Piotr Pałka uznał jednocześnie wystąpienie prezesa PiS, na organizowanej w tym samym czasie konwencji Prawa i Sprawiedliwości, za „przewidywalne” i „niezaskakujące”.

– Jarosław Kaczyński nie zaskoczył, powiedział to, co wiedzieliśmy że poruszy – uznał. – Widać, że woli mówić o makroekonomicznych problemach, odnajduje się w nich lepiej, niż w kwestiach regionalnych – dodał.

Zdaniem publicysty przemówienie prezesa PiS-u było prowadzone „w inteligenckim stylu”, a za jego pozytyw można dodatkowo uznać „postawienie na kwestię rodziny, która jest ważna dla dużej części elektoratu”.

– Obrazek PiS-u wyglądał gorzej niż to, co pokazało PO – podsumował.

– Nie będę doradzał PiS-owi, kto ma być ich spin doktorem, ale tam jest jakaś wielka smuta na zapleczu – uznał.  


CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kamiński "deską ratunkową" dla Kopacz. Będzie spin doktorem PO?

Kaczyński: Nie warto się zajmować rządem Ewy Kopacz, trzeba zająć się przyszłością Polski

Kopacz: Platforma Obywatelska w pewnym momencie oddaliła się od ludzi

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy