Na placu budowy w Zielonej Górze znaleziono duże ilości niewybuchów
Na placu budowy Zespołu Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Promyk wstrzymano pracę, a teren otoczyła policja. Na miejscu znaleziono duże ilości niewybuchów.
Promyk przy ul. Głowackiego w Zielonej Górze jest obecnie rozbudowywany. To właśnie na terenie tej inwestycji znaleziono kilka niewybuchów z czasów II wojny światowej.
– Na razie wiemy o kilkunastu granatach. Obecnie na miejsce jadą saperzy z Głogowa. Do czasu ich przyjazdu teren zabezpieczają zielonogórscy policjanci – poinformowała podinsp. Małgorzata Barska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Zaapelowała, by ze względów bezpieczeństwa nie pojawiać się w pobliżu miejsca zdarzenia.
Najnowsze
Zielona Góra: awantura z politykami KO o imigrantów, mieszkańcy zdecydowanie zaprotestowali!
SPRAWDŹ TO!
Giertych przekroczył granicę! Tak skomentował relację prezydenta Nawrockiego
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia