Morawiecki: Spędźmy te święta w gronie najbliższej rodziny

Artykuł
Wielkanoc to przede wszystkim święta nadziei - stwierdził premier
Fot. Pixabay/Victoria_Borodinova

„Wielkanoc to przede wszystkim święta nadziei, w tych dniach szczególnie ważne jest, aby zadbać o zdrowie i życie seniorów; stąd moja ponowna prośba do wszystkich Polaków, okażmy troskę, odpowiedzialność, solidarność i spędźmy te święta w gronie najbliższej rodziny” - zaapelował premier Mateusz Morawiecki.

„Polityka Prawo i Sprawiedliwość od samego początku jest skierowana na pomoc najsłabszym. Wyrazem tego jest powołany przez nas wiele miesięcy temu Solidarnościowy Konwój Wsparcia Seniorów” – napisał premier.

Dziękował też minister rodziny i polityki społecznej Marlenie Maląg, która jest koordynatorem tego programu i prezesowi Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych Michałowi Kuczmierowskiemu oraz kierownictwu Caritas Polska i dziesiątkom tysięcy wolontariuszy biorącym udział w tej „pięknej akcji”.

„Każda paczka wydana w jej ramach, a tylko w tym tygodniu to 800 ton, to zwiastun nadziei i dar serca” – oświadczył premier.

„Wielkanoc to przede wszystkim święta nadziei. W tych dniach szczególnie ważne jest, aby zadbać o zdrowie i życie seniorów. Stąd moja ponowna prośba skierowana do wszystkich Polaków – okażmy troskę, odpowiedzialność i solidarność i spędźmy te święta w gronie najbliższej rodziny” – zaapelował Morawiecki.

Źródło: PAP, Facebook

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy