Miał 2 promile alkoholu i jechał do pracy. Usłyszy zarzuty
Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który miał zająć się obsługą trasy S3. Kierowca pługopiaskarki miał w organizmie 2 promile alkoholu.
Świadkowie zdarzenia widzieli, jak nietrzeźwy kierowca wsiada do specjalistycznego pojazdu i ruszał do pracy. Mężczyzna został zatrzymany na wjeździe na trasę S3 i miał dwa promile alkoholu. 33-latek został zatrzymany, stracił prawo jazdy, a po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Reakcja świadków i błyskawiczne działania policjantów umożliwiły zatrzymanie mężczyzny przed wjazdem na trasę. Kierowca spędził noc w gorzowskiej komendzie. Mężczyzna to 33-letni obywatel Ukrainy i usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości.
Najnowsze
Żukowska (Lewica) wyśmiewa Kropiwnickiego (KO): jesteś z dalekiego województwa
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"