Matka z 3-letnią córką wyszły z domu i nie wróciły. Szuka ich policja

Artykuł
Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
Fot. Policja

Policjanci z komisariatu Warszawa Wesoła poszukują zaginionych matki i córki. 32-letnia Anna Ładna wspólnie ze swoją 3-letnią córką Natalią Ładną wyszła wczoraj z domu i do chwili obecnej nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informację na temat miejsca pobytu kobiety z dzieckiem, o natychmiastowy kontakt z z komisariatem w Wesołej (tel. 47 72 603-24-21) lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wesola@ksp.policja.gov.pl

Kobieta ma około 165 cm wzrostu, jest szczupła, ma ciemne, proste włosy do ramion, brązowe oczy, na szyi ma wystającą brodawkę. W chwili wyjścia z domu najprawdopodobniej była ubrana w zieloną kurtkę z kapturem i niebieskie jeansy.

Dziewczynka ma około 110 cm, jest sylwetka, ma rude włosy do ramion, niebieskie oczy, uszy odstające. W dniu zaginięcia ubrana była w fioletową kurtkę i niebieskie jeansy.

Źródło: Policja

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy