Królowa Elżbieta II odznaczyła medalem Polkę! Agnieszka Kosterska opiekuje się siedzibą księcia Kentu
Agnieszka Kosterska otrzymała medal od królowej Elżbiety II. Od 25 lat opiekuje się siedzibą księcia Kentu, kuzyna Elżbiety II.
Agnieszka Kosterska otrzymała medal od królowej Elżbiety II. Od 25 lat opiekuje się siedzibą księcia Kentu, kuzyna Elżbiety II.
O wielkim wyróżnieniu dowiedziała się od swojego szefa, czyli księcia Kentu.
- Byłam obecna na herbatce u królowej i na wielu ogrodowych przyjęciach - zaznaczyła Kosterska.
Otrzymała Srebrny Medal Królowej Wiktorii, ustanowiony przez tę monarchinię w 1896 roku.
Agnieszka Kosterska opiekuje się siedzibą księga Kentu w londyńskiej dzielnicy Kensington.
- Czasy się zmieniły, człowiek jest trochę traktowany jak członek rodziny, chociaż tylko pracuje dla monarchii - powiedziała nagrodzona Polka.
Najnowsze
Karambol na S3. Cztery auta zderzyły się pod Pyrzycami, droga w kierunku Szczecina zablokowana
UWAGA pasażerowie! Ruch pociągów na odcinku Modlin-Legionowo wstrzymany
Awaria pociągu w szczerym polu. Pasażerowie czekają na pomoc w ekstremalnym upale