Król Zygmunt III Waza też kibicuje polskim piłkarzom
Biało-czerwony szalik założył królowi wiceprezydent Warszawy Jarosław Jóźwiak.
Do grona kibiców polskich piłkarzy, którzy w sobotę awansowali do ćwierćfinału mistrzostw Europy, dołączył dziś król Zygmunt III Waza.
– Król zawsze kibicuje warszawskiej drużynie Legii. Tym razem postanowił kibicować naszej polskiej reprezentacji – powiedział telewizji Polsat News, wiceprezydent Warszawy, który założył królowi szalik.
Atrybut kibica, który król ma na szyi to faktycznie trzy zszyte, pięciometrowe szaliki.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:
twitter.com/jjozwiak2, polsatnews.pl, Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Branża meblarska i drzewna na skraju przepaści? Jest źle, a dzięki UE może być jeszcze gorzej
Dziennikarz Republiki w ścisłej czołówce. Marcin Dobski na podium rankingu zaangażowania w serwisie X
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma