Wieża Eiffla w barwach Polski
Po wczorajszym meczu Polska-Szwajcaria, symbol Paryża - wieża Eiffla - została podświetlona na biało-czerwono. Wszystko dzięki głosowaniu kibiców.
Podświetlenie wieży Eiffla na biało-czerwono było możliwe dzięki głosowaniu kibiców. Odbywa się ono za pośrednictwem portali społecznościowych, na których fani piłki nożnej używają hasztagu danego kraju, którego reprezentacja ma mecz w tym dniu. W przypadku Polski jest to #POL.
We wczorajszym głosowaniu wygrali kibice polskiej reprezentacji, za co nagrodą było podświetlenie symbolu Paryża na biało-czerwone barwy przez 10 minut po ostatnim meczu. Kolejna szansa już w czwartek - po meczu z Portugalią.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Polska pokonała Szwajcarię po karnych. Biało-czerwoni zagrają w ćwierćfinale z Portugalią!
Najnowsze
Afera w Szpitalu Południowym. Polacy chcą dymisji minister zdrowia
MŚ 2026 - hat-trick Dembele, sensacyjny awans Republiki Zielonego Przylądka (synteza)
Sikorski mówi o upokorzeniu Zełenskiego. Ostra reakcja internautów. "Kolejne antypolskie wystąpienie"