Czy ktoś czyha na życie Pani Premier i Pana Prezydenta Polski?

Sebastian Moryń 10-02-2017, 20:36
Artykuł
fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

Dziś kolejny wypadek najważniejszej osoby w Państwie Polskim. Niecały rok temu Prezydent Polski Andrzej Duda również miał wypadek samochodowy. Czy nie dziwi nas fakt, że w przeciągu roku dwie najważniejsze osoby w Polsce ulegają wypadkom? Kto chce śmierci naszych przywódców?

Dziś 11 lutego 2017 roku w Oświęcimiu doszło do wypadku kolumny rządowych aut – w jednym z nich podróżowała premier Beata Szydło. RMF FM informuje , że premier odniosła stłuczenia. Obrażeń doznał również jeden z funkcjonariuszy BOR.

Wypadek kolumny rządowej z udziałem premier Szydło! Premier odniosła obrażenia - CZYTAJ WIĘCEJ

4 marca 2016 roku na autostradzie A4 w okolicach Lewina Brzeskiego k. Opola doszło do groźnej sytuacji z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. Podczas jazdy w limuzynie prezydenta pękła tylna opona. Dzięki wysokim umiejętnościom kierowca zdołał uniknąć zderzenia i bezpiecznie zjechać na pobocze. Nikomu nic się nie stało. 

Groźna sytuacja z udziałem prezydenta. Płk. Pawlikowski: BOR ustala przyczyny zdarzenia

Czy to zwykły zbieg okoliczności, czy może celowe działanie mające na celu eliminację Premier Polski i Prezydenta Polski? Pytanie o tyle właściwe i zasadne, że wrogowie obecnej władzy wykonawczej i ustawodawczej niejednokrotnie, publicznie nawoływali i nawołują nadal do zabicia - pozbycia się Beaty Szydło czy Andrzeja Dudy (no i jeszcze Jarosława Kaczyńskiego). To ludzie pokroju pana Mazguły i innych ubeckich i komunistycznych karykatur. Widać ich na wiecach KOD-omitów, gdzie nawołują do rozprawienia się siłą z obecną, demokratycznie wybraną władzą, która w sondaż ma stale około 40 proc. poparcia polskiego społeczeństwa. 

Eliminacja Kaczyńskiego, Szydło czy Dudy byłoby radością tych ludzi, którzy pokazują się publicznie z transparentami typu "Kaczor do wora, wór do jeziora". Oto lista kilku haseł, które są opublikowane na oficjalnej stronie anty-rządowej oko.press (by nie być gołosłownym): 

Hasła z demonstracji KOD 4 czerwca 2016 r.

Jak nie urok to kaczka

Przeżyliśmy komunę, przeżyjemy dobrą zmianę

Nie dajmy wolności sPISać na straty

Biskupi, macie pieniądze i władzę, ale straciliście moją duszę

Brexit no! Polexit no! Pisexit yes!

Masz jeszcze szansę “naczelniku mały” zmień wyznanie dla dobra kraju i chwały

To nasz kraj a nie kaczy wychodek

Kaczka orła nie pokona, w końcu zdechnie tak jak wrona

Duck off

Głowny polski szkodnik żuk gno-Jarek

Żądamy bezpłatnych leków dla Macierewicza i Kaczyńskiego

Dobra zmiana to kaszana

Prawie Sprawiedliwość

Nie dajmy wolności sPiSać na straty

To te mniej wulgarne. Fakt jest taki, że po objęciu władzy przez Prezydenta Andrzeja Dudę oraz Beatę Szydło, cała komunistyczna ubecja, zaraza, która niszczyła nasz kraj do 2016 roku robi wszystko, by zachować - za wszelką cenę - swoje wpływy (w biznesie, w gospodarce, mediach, kulturze etc). Widać, jak pleśń WSI dycha ostatkiem sił, by wywołać zamieszki, tworzy paranoidalny obraz rzeczywistości, spieszy do usunięcia demokratycznie wybranej władzy!

W żadnym innym państwie europejskim nie było podobnej sytuacji. Zbieg okoliczności? Nie sądzę!

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy