Auto wpadło do Sanu. Wewnątrz pięć osób
Zaraz o północy jednostka OSP KSRG Sanok – Olchowce została zadysponowana w okolice lądowiska dla helikopterów w Sanoku.
Samochód osobowy wpadł tam do rzeki San. Samochodem podróżowało pięć osób. Trzy samodzielnie dotarły na brzeg, natomiast pozostałe dwie wydostały się z samochodu i siedziały na dachu tonącego auta.
Samochód zatonął, potrzebna była dodatkowa pomoc płetwonurków z Jasła oraz Przemyśla, aby go wydostać.
OSP KSRG Sanok–Olchowce
Komentarze
Najnowsze
Afera, której nie kupią nawet lemingi?Ziemkiewicz o kulisach układu w Warszawie
Jak zarabiać prawie 800 tys. zł rocznie i mieć kilka etatów? Tak to robi wiceszef NIL
Szczegóły "Brudnej Gry" - dziś w "Ściśle Jawne" Piotra Nisztora