Auto wpadło do Sanu. Wewnątrz pięć osób
Zaraz o północy jednostka OSP KSRG Sanok – Olchowce została zadysponowana w okolice lądowiska dla helikopterów w Sanoku.
Samochód osobowy wpadł tam do rzeki San. Samochodem podróżowało pięć osób. Trzy samodzielnie dotarły na brzeg, natomiast pozostałe dwie wydostały się z samochodu i siedziały na dachu tonącego auta.
Samochód zatonął, potrzebna była dodatkowa pomoc płetwonurków z Jasła oraz Przemyśla, aby go wydostać.
OSP KSRG Sanok–Olchowce
Komentarze
Najnowsze
Śląskie: 300 interwencji strażaków dotyczących tlenku węgla, uwaga na upały
"Czy Polacy są gotowi na ukraińskie drony latające nad ich miastami?". Jawne groźby w ukraińskiej telewizji
Armagedon na kolei. Kmita alarmuje o gigantycznych opóźnieniach