Auto wpadło do Sanu. Wewnątrz pięć osób
Zaraz o północy jednostka OSP KSRG Sanok – Olchowce została zadysponowana w okolice lądowiska dla helikopterów w Sanoku.
Samochód osobowy wpadł tam do rzeki San. Samochodem podróżowało pięć osób. Trzy samodzielnie dotarły na brzeg, natomiast pozostałe dwie wydostały się z samochodu i siedziały na dachu tonącego auta.
Samochód zatonął, potrzebna była dodatkowa pomoc płetwonurków z Jasła oraz Przemyśla, aby go wydostać.
OSP KSRG Sanok–Olchowce
Komentarze
Najnowsze
Śliwka u Sakiewicza: „Ta historia zbulwersowała Polaków bardziej, niż wielu się spodziewało”
"Szczyty bezczelności". Czarnek ostro krytykuje Tuska za wykorzystanie autorytetu Jana Pawła II ws. Zełenskiego
Niebywała tragedia. Dwójka dzieci zmarła w zamkniętym samochodzie