Zuchwały napad w Bydgoszczy. Policja poszukuje mężczyzny, który włamał się do plebanii

Artykuł
Mężczyzna włamał się do kościoła przy ul. Św. Trójcy w Bydgoszczy
Fot. Policja Kujawsko-Pomorska

Zuchwały napad w Bydgoszczy. Mężczyzna wdarł się na miejscową plebanię i ją okradł. Na zdjęciach udostępnionych przez bydgoską policję widzimy sprawcę napadu uciekającego z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

CZYTAJ: Para z niemowlęciem okradała kościoły. Działali na Mazowszu

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do plebanii przy kościele. Zdarzenie miało miejsce 10 października 2021 r. przy ul. Św. Trójcy w Bydgoszczy. Wizerunek sprawcy zarejestrował monitoring.

CZYTAJ: Bezczelność nie zna granic. Okradziono duchownego w trakcie mszy świętej

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 24, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 3888/21.

CZYTAJ: W Hiszpanii plaga kradzieży hostii. Sataniści potrzebują ich do „czarnych mszy” w Halloween

Źródło: Policja Kujawsko-Pomorska

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy