Wyjątkowy gość na osiedlu. Interweniowała policja
Tatrzańska policja została wezwana na zakopiańskie osiedle. Osoba, która złożyła zgłoszenie poinformowała, że po ulicy chodzi niedźwiedź.
- Na osiedlu Tatary w Zakopanem dawno takiego gościa nie było - poinformowała policja.
Patrol bardzo szybko zlokalizował miejsce, w którym przebywało zwierzę. Wszystko ze względu na rozrzucone na ulicy śmieci. Zaraz po tym, jak funkcjonariusze dotarli na miejsce, wyszedł niedźwiedź, który kierował się na kolejną posesję.
- Apelujemy do mieszkańców o ostrożność i o odpowiednie zabezpieczanie kontenerów na śmieci - napisała policja.
facebook/Policja.Zakopane
Komentarze
Najnowsze
Setki tysięcy Polaków przeciw ideologizacji szkoły. Podpisy trafiły do MEN i KPRM
Wąsik: partyjniacki system Koalicji Obywatelskiej sprywatyzował Warszawę i tamtejszą służbę zdrowia
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata