Wróblewski: Debata Trump-Biden była chaotyczna, ale ciekawa
W programie "Polska na dzień dobry" na antenie TV Republika gościł także politolog Artur Wróblewski, który skomentował debatę prezydencką w USA.
#PolskaNaDzieńDobry | #Zapraszamy na #program z Artur #Wróblewski#włączprawdę z #TVRepublika pic.twitter.com/DuS8kzEOz5
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 3, 2020
#PolskaNaDzieńDobry | Artur #Wróblewski: Wydaje się, że choroba @realDonaldTrump negatywnie wpłynie na jego kandydaturę w najbliższych wyborach. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 3, 2020
#PolskaNaDzieńDobry | Artur #Wróblewski: Podczas debaty @realDonaldTrump był tym kulturalnym a #Biden wulgarnym kandydatem. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 3, 2020
#PolskaNaDzieńDobry | Artur #Wróblewski: Nie rozumiem po co poszli na scenę, bo nie mieli nic do powiedzenia. #WyboryUSA #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 3, 2020
Najnowsze
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada