Tylko w TV Republika: O godz. 22 zapraszamy na debatę po filmie „Wyrok na niewinnych”
W debacie, którą poprowadzi red. Katarzyna Gójska, wezmą udział: Agnieszka Wojciechowska van Heukelom (Prawo i Sprawiedliwość), prof. Joanna Senyszyn (Lewica Demokratyczna), Marta Czech (Konfederacja) i Natalia Broniarczyk (Aborcyjny Dream Team).
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Pęka zmowa milczenia. Kolejny lekarz mówi o patologii w Szpitalu Południowym
Nowy rejestr umów rusza od 1 lipca. Rezydenci wskazują na poważną lukę
Ziemkiewicz bez hamulców o aferze w szpitalu: „Mamy do czynienia z mafijnym państwem!”