Tylko w TV Republika: O godz. 22 zapraszamy na debatę po filmie „Wyrok na niewinnych”
W debacie, którą poprowadzi red. Katarzyna Gójska, wezmą udział: Agnieszka Wojciechowska van Heukelom (Prawo i Sprawiedliwość), prof. Joanna Senyszyn (Lewica Demokratyczna), Marta Czech (Konfederacja) i Natalia Broniarczyk (Aborcyjny Dream Team).
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Armagedon na kolei. Kmita alarmuje o gigantycznych opóźnieniach
Romek Strzałkowski – w stolicy Wielkopolski słyszał o nim każdy. Zginął dla nas
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!