Tragiczny wypadek w dolnośląskim. Zginęło trzech młodych mężczyzn
Trzech młodych mężczyzn zginęło, a czwarty jest ciężko ranny na skutek wypadku drogowego, do którego doszło w Sichowie na Dolnym Śląsku. Auto uderzyło w drzewo.
Aspirant szt. Monika Kaleta z dolnośląskiej policji poinformowała, że do tragicznego wypadku doszło podczas manewru wyprzedzania.
– Podczas wykonywania tego manewru auto marki audi, w którym jechali czterej młodzi mężczyźni, wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Trzech mężczyzn zginęło w wypadku, a czwarty w ciężkim stanie trafił do szpitala – powiedziała policjantka.
Na drodze wojewódzkiej 363 w Sichowie ruch odbywa się wahadłowo.
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"
Kaleta: Tusk znów obroni swoich? Platforma nie chce rozwiązać tej afery
SPRAWDŹ TO!