Tokio 2020. Polscy siatkarze łatwo zwyciężają z Kanadą
Biało-Czerwoni bez większych trudności pokonali Kanadę 3:0 (25:15, 25:21, 25:16) w swoim ostatnim meczu fazy grupowej turnieju olimpijskiego w Tokio.
To czwarte zwycięstwo podopiecznych trenera Vitala Heynena podczas imprezy w stolicy Japonii. Zdaniem trenera Ireneusza Mazura, Polacy pokazali wielką formę.
Polska - Kanada 3:0, poniżej skrót meczu:#POLCAN #Tokyo2020 pic.twitter.com/Wse1Ta1ofe
— Filip Korfanty (@FLPman7) August 1, 2021
Biało-Czerwoni awansowali do ćwierćfinału z pierwszego miejsca w grupie A. W spotkaniu o półfinał zmierzą się 3 sierpnia z Francją.
Radio Szczecin
Komentarze
Najnowsze
Polska ma zapomnieć o UPA, ale pamiętać o pieniądzach dla Ukrainy. To jest plan Poroszenki
Polscy internauci jednoznacznie: Zelenski przekroczył granicę gróźb i kłamstw
Niepokojące nagranie z Miszalskim. Siedział w nocy na chodniku [SONDA]