Tokio 2020. Anita Włodarczyk nie zawiodła. Razem z dwoma Polkami awansowały do finału w rzucie młotem
Trzy reprezentantki Polski awansowały do finału rywalizacji w rzucie młotem podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Najlepszy rezultat eliminacji uzyskała Anita Włodarczyk.
Dwukrotna złota medalista imprezy tej rangi już w pierwszej próbie posłała młot na odległość 76,99 m.
Na 8. pozycji uplasowała się Malwina Kopron (73,06 m), a dziesiąta była Joanna Fiodorow (72,32 m).
Finał odbędzie się we wtorek o godz. 13.35 czasu polskiego.
????????????????
— Eurosport Polska (@Eurosport_PL) August 1, 2021
JEDEN RZUT I MOŻNA WRACAĆ DO WIOSKI OLIMPIJSKIEJ ‼‼@AnitaWlodarczyk już w pierwszej próbie ZDECYDOWANIE rozprawiły się z minimum kwalifikacyjnym
Każdy moment #Tokyo2020 na żywo w Eurosporcie w https://t.co/1ySwqsWDRE ➡️ https://t.co/t5ELr4GhiU#HomeOfTheOlympics pic.twitter.com/Pyr9iFCQn0
Najnowsze
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Wiadomo, gdzie zagra Lewandowski! Polak podjął decyzję
Mel Brooks kończy 100 lat. Legendarny twórca komedii wciąż nie zwalnia tempa