Zaginął statek. Na pokładzie są Polacy
W rejonie wysp Bahama zaginął kontenerowiec. Na pokładzie były 33 osoby w tym 5 Polaków. Trwają poszukiwania.
Straż przybrzeżna USA otrzymała zgłoszenie SOS od statku El Faro, który płynął z Florydy do Portoryko. Podczas huraganu Joaquin, który zmierza w stronę wschodniego wybrzeża USA, kontenerowiec utracił napęd, a pod pokład dostała się woda. Jak informował kapitan straży, w momencie zgłoszenia jednostka była odchylona o 15 stopni. Na pokładzie są 33 osoby.
Trwa akcja poszukiwawcza, biorą w niej udział zarówno jednostki powietrzne, jak i wodne. Warunki do poszukiwań są bardzo ciężkie, ponieważ w tym rejonie wieje silny wiatr i pojawiają się burze, które ograniczają widoczność, ale również uniemożliwiają dotarcie do niektórych obszarów.
Najnowsze
Kraskowski aresztowany na podstawie poszlak. Sypie się wersja policji
Czarzasty blokuje prezydencki projekt ustawy. "Nie będzie procedowany"
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Gosek nie odpuszcza po interwencji u Tomasza Sakiewicza. „To budzi poważne wątpliwości”